Z końcem czerwca T‑Mobile wprowadził ofertę Magenta 1, na którą składają się abonament komórkowy, rozrywka i światłowód. Ten ostatni klienci mogą zakupić również jako osobną usługę lub w pakiecie 2 w 1 w ofercie Magenta Rozrywka.

Światłowód w T-Mobile z Netfilxem

Operator promuje swój światłowód zwracając uwagę na prędkość przesyłu danych, stabilność łącza i bezpieczeństwo przesyłanych informacji. Ale dla kinomanów ma jeszcze jeden argument: ulubione filmy i seriale w najwyższej jakości.

Światłowód w ofercie z Netflixem sprawdzi się przez cały rok. Pomoże ciekawie spędzić chłodne jesienne i zimowe wieczory, a także zapewni rozrywkę na gorące letnie popołudnia. T-Mobile oferuje użytkownikom bardzo szybkie pobieranie danych – prędkość nawet do 900 Mb/s i ich wysyłanie z prędkością do 100 Mb/s. Dzięki temu korzystanie z platformy Netflix będzie bardzo komfortowe.

Pakiet dostępny jest dla klientów znajdujących się w zasięgu infrastruktury światłowodowej jednego z partnerów operatora – czyli dla prawie 2,7 mln gospodarstw domowych w kraju. Usługa, niezależnie od dostawcy będzie realizowana zawsze w dokładnie ten sam sposób, zgodnie ze standardami jakości w T-Mobile.

Do wyboru mamy 3 warianty – S, M i L. Różnią się one prędkością światłowodu, liczbą ekranów, na których dostępna będzie usługa Netflix i rzecz jasna ceną. Natomiast w każdym wariancie można dokupić dekoder oraz zwiększyć prędkość światłowodu.

światłowód T-Mobile w pakiecie

A jeśli pakiet z Netflixem Was nie interesuje, istnieje możliwość zakupienia samego internetu światłowodowego w T-Mobile. Dostępny jest w trzech prędkościach: do 100 Mb/s, do 300 Mb/s i do 900 Mb/s. W cenie abonamentu jest router, więc nie trzeba dodatkowo za niego płacić.

 

światłowód dla domu

Tym, co niewątpliwie można uznać za spory atut oferty T-Mobile jest wygoda instalacji usługi światłowodowej. Od początku do końca instalacja przebiega bez potrzeby angażowania klienta. Oprócz samej instalacji pracownik T-Mobile dokona też konfiguracji podłączenia internetu na urządzeniach klienta. Nawet kabel światłowodu kolorem jest dopasowywany do wnętrza mieszkania, tak, żeby był jak najmniej widoczny. My zostajemy więc na koniec z gotowym do użycia routerem podłączonym do internetu. Od tej pory światłowód działa i pozostaje zacząć z niego korzystać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *