Chyba nikt z nas nie lubi przepłacać? Ja na pewno! A często się zdarza, że przepłacamy zupełnie nieświadomie. Po prostu nie porównanym innych ofert. I tak możemy przepłacić za masło, ubranie, buty, zegarek, pralkę czy też za abonament telefoniczny. Dlatego dziś przedstawiam najtańsze oferty GSM, żebyście wiedzieli za ile można mieć najtaniej abonament no limit, abonament Duet, abonament bez telefonu i ofertę na kartę. No to zaczynamy!

Najtańsze oferty GSM – abonament no limit

Zaczynamy od abonamentu No limit. Jak myślicie, ile trzeba za taki zapłacić? Tak, żeby mieć nielimitowane wszystko do wszystkich i jeszcze mnóstwo GB-ów internetu? 50 zł? 60 zł? JEśli tak myślicie, to znaczy, że przepłacacie…

Najtańsza oferta No Limit dostępna jest w NAU Mobile za UWAGA 24,50 zł. I w tej cenie macie pakiet 20 GB. Jak widzicie za nielimitowane połączenia, SMS-y, MMS-y i dużo internetu wcale nie trzeba dużo płacić. Oczywiście warto dowiedzieć się więcej o NAU Mobile i dobrze poznać całą jego ofertę. A teraz zobaczmy od jakiej kwoty możemy mieć abonament typu DUET!

Najtańsze oferty GSM – abonament Duet

Jeśli chodzi o oferty typu Duet, to znowu zapewne miło Was zaskoczę 😉 Wcale nie trzeba płacić po 25 zł za osobę. Premium Mobile oferuje taryfę Freemium dla Dwojga, która kosztuje miesięcznie 34,80 zł, czyli po 17,40 zł za osobę. A co dostaniecie w tej cenie? Będą to nielimitowane połączenia, SMS-y i po 10 GB dla każdego. Całkiem nieźle, prawda? A skoro można tanio, to po co przepłacać? Pełne porównanie abonamentów Duet pokaże Wam jak bardzo wahają się ceny u różnych operatorów.

Najtańsze oferty GSM – abonament bez telefonu

A teraz abonament dla osób, które nie potrzebują no limit. Może wystarczą Wam nielimitowane SMS-y, połączenia i przynajmniej 2 GB internetu? Jeśli tak, to znowu dobra wiadomość. Za taki właśnie abonament, obejmujący też MMS-y możecie zapłacić w Multimedia tylko 14,99 zł miesięcznie. Oferta nazywa się Multimedia BIS i jest obecnie najtańszą tego typu na rynku. Inne oferty przedstawi Wam porównanie najtańszy abonament bez telefonu.

Jak widzicie, mniejsi operatorzy oferują znacznie taniej swoje usługi. Dobrze jest o tym wiedzieć i przynajmniej sprawdzić ich jakość. Może się bowiem okazać, że zupełnie niepotrzebnie płacicie za abonament po 45, 50 zł…

Najtańsze oferty GSM – oferty na kartę

Na sam koniec zostawiłam oferty na kartę! Bierzemy pod uwagę oferty, które zapewniają nielimitowane połączenia, SMS-y i przynajmniej 10 GB internetu. Najtańsza taka oferta dostępna na rynku należy do a2mobile. Za 19,90 zł dostajemy właśnie to, co wymieniłam wyżej. Oznacza to, że można korzystać dobrej oferty płacąc mniej niż 25 zł. Więcej tanich propozycji zawiera: porównanie tanich ofert na kartę.

To teraz powiedzcie, ile przepłacacie? ;P

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *